Technika Estradowa

Technika Estradowa

TECHNIKA ESTRADOWA STOŁECZNEJ ESTRADY
Kliknij, aby obejrzeć folder on line.

Stołeczna Estrada - największa instytucja kultury w Warszawie istniejąca od 1955 r.
Zajmujemy się projektowaniem, organizowaniem i realizacją wydarzeń od strony artystycznej i technicznej. Obszarem naszych działań jest przede wszystkim Warszawa, ale mamy także ogromne doświadczenie w realizacji projektów na terenie Polski i za granicą. Kilkudziesięcioletnia obecność na rynku pozwala nam być liderami w dziedzinie produkcji estradowej.

Dział Techniki Estradowej zajmuje się produkcją techniczną wydarzeń realizowanych przez Instytucję, a ponadto oferuje szeroki zakres usług technicznych dla klientów zewnętrznych.

Cechuje nas:

• Doświadczenie i profesjonalizm
Rocznie realizujemy około 250 projektów różnorodnych pod względem przestrzeni, stopnia trudności i wielkości. Doświadczony personel traktuje każdego klienta i projekt indywidualnie i po rozpoznaniu potrzeb przygotuje najkorzystniejsze rozwiązania.

• Pasja
Działamy z pasją i proponujemy naszym klientom nieszablonowe rozwiązania.

• Zaplecze techniczne
Posiadamy własne zaplecze techniczne co pozwala zapewnić kompleksową usługę : od projektu, poprzez wykonanie konstrukcji sceny, dachu, nagłośnienie, oświetlenie, multimedia po zaplecze techniczne, wykonanie scenografii i transport.